Stuprocentowa ochrona auta przed kradzieżą

Stuprocentowa ochrona auta przed kradzieżą

Skuteczna ochrona auta przed kradzieżami jest takim zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób. Do niedawna bowiem myślano, że jedynie kradnie się samochody ekskluzywne. Tymczasem, aktualnie znacznie częściej łupem złodziejów padają auta klasy średniej. Z tego powodu opłaca się zaopatrzyć się w atesty blokady antykradzieżowe do pojazdu. Jeśli kupi się tego typu gadżety od renomowanych producentów, to można oczekiwać, że będą one bezawaryjne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpiecza auto przed kradzieżą, nie musi martwić się jego kradzieży. Oczywiście, każdorazowo należy zakupić bezpieczne blokady.

Takie, jakich złodzieje nie zniszczą. Każde blokady antykradzieżowe samochodu musi mieć optymalne właściwości. Do trzech najpopularniejszych blokad wlicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy oraz Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, zamontowane na stałe w nadwoziu pojazdu. Tego rodzaju blokada uniemożliwi poruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w obsłudze, a także nie wpłynie źle na prezencję wybranego pojazdu. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest trwałe i odporne na różne zniszczenia. Z tego powodu złodzieje nie będą w stanie uszkodzić tej blokady albo jej ściągnąć. Blokady skrzyni biegów producenci polecają do aut zarówno z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po założeniu jest ona integralną częścią kolumny kierowniczej.

Dedykowana jest dla pojazdów z elektryczną skrzynią biegów i maksymalnie uniemożliwia poruszanie kierownicą rabusiom. Co istotne, podczas montażu takiej blokady nie jest w żaden sposób naruszana budowa samochodu. Demontaż blokady kierownicy może zająć parę godzin oraz domaga się wykorzystania specjalistycznego i droższego sprzętu. Z tego powodu rabuś nie będzie mógł uciec czyimś samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Zrobiona z wytrzymałego materiału nakładka zakładana na drążek dokładnie osłania wszystkie elementy skrzyni biegów. Nakłada uposażona jest w odporny na przewiercenie a także inne próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie takie jak Joylock przeznaczone jest do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania.

 

De facto, im lepsze zabezpieczenie, tym skuteczniejsza ochrona. Zagwarantowane jest to, że dłuższy czas przejęcia kontroli nad autem zniechęci złodziei do przywłaszczenia. Maksymalna ochrona pojazdu przed kradzieżami jest takim zabezpieczeniem z jakiego robi użytek o wiele więcej osób, gdyż do niedawna schemat mówił o tym, że jedynie kradnie się samochody ekskluzywne, lecz nie jest to prawdą. Nowoczesne zabezpieczenia powodują, że można być spokojnym o samochód. Propozycja katalogowa jest spora, a więc każdy odnajdzie coś pod swój gust. Nie ma mowy o tym, że kierowca zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Z tego powodu opłaca się zaopatrzyć się w certyfikowane blokady antykradzieżowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *