W jaki sposób ozdobić drzwi na święta

W jaki sposób ozdobić drzwi na święta? Sprawdź koniecznie i ciesz się niesamowitym świątecznym klimatem w domu!

Jeśli szukasz pomysłu, jak udekorować drzwi na święta – już śpieszymy z pomocą. Niżej publikujemy koncepcje na świąteczne dekoracje drzwi. Będziesz potrzebować choinki, ozdób, bombek, jakiejś pięknej wstążki. Przyda się także trochę jemioły.  Polecamy święta w górach 2018
Najbanalniejszym konceptem na świąteczne dekorowanie drzwi jest zawieszenie na nich kawałka iglastego drzewka, na której powiesimy kilka bombek i ładną, sporą bordową kokardę. Można także dodać do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie fajnie jest przywiesić małą gałązkę jemioły. Jeżeli mamy w planie żeby ozdóbka była okazalsza, możemy z gałązek wykonać obręcz, którą ozdobimy niewielkimi wiszącymi aniołkami, albo innymi stworkami które kojarzą się z wigilią. Mogą być to np. renifery – więcej zobacz na blog Lovingit.

Innym pomysłem jest zrobienie wielkiego, ładnego dzwonka np. z ozdobnego, choinkowego łańcucha. Do niego wystarczy dodać kilka małych gadżetów, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko naszych sąsiadów oraz znajdomych, którzy do nas przyjdą w czasie Bożego Narodzenia. Zobacz też sylwester w górach 2018

Widziałam również drzwi, które zostały obramowane ładnym mocnym łańcuchem, a w ich rogach dano żywe gałązki iglaka. Wyglądało to bardzo oryginalnie.

Szukanie koncepcji na świąteczne dekoracje drzwi zaprowadziły mnie na bloga: . Blogerka podpowiada kilka niezwykle fajnych i oryginalnych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najskromniejszym i najładniejszym pomysłem, który tam znalazłam był maleńki wieniec z jabłek. Ozdabiała go gałąź zielonego pnącza i szara płócienna kokarda. Pomysł rewelacyjny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *